Noc integracji

18 listopada był to wyjątkowy dzień dla naszej klasy. Tego dnia nocowaliśmy w szkole. O godzinie 18.30 wszyscy uczniowie z 4b stawili się ze śpiworami w drzwiach naszej klasy. Ten wieczór rozpoczął się dyskoteką. Cała aula, cała szkoła była nasza!

Po dyskotece udaliśmy się na pyszną kolację, którą przygotowali nam rodzice. Siedzieliśmy wszyscy w kręgu i było bardzo miło. Po kolacji rozpoczął się bieg patrolowy po szkole. Podzieliliśmy się na 3 grupy i każda grupa za pomocą wylosowanej zagadki – wskazówki musiała dotrzeć do wyznaczonego miejsca. Tam czekało na nas zadanie do wykonania i różne rekwizyty, które mogliśmy wykorzystać. Tańczyliśmy Kaczuchy, układaliśmy melodię do sałatki śledziowej, oraz parodiowaliśmy teledysk. Na końcu, w klasie była prezentacja. Wszyscy dobrze się bawiliśmy i żałowaliśmy, że bieg skończył się za szybko.

Kolejnym punktem były kalambury. Miłą niespodzianką było wyjście na dwór i puszczanie lampionów z marzeniami do nieba. To było piękne widowisko. Po powrocie śpiewaliśmy karaoke i koło północy odbył się nocny seans filmowy „Heca w Zoo”. Potem ułożyliśmy się do snu, niestety wiele z nas nie mogło zasnąć. O 4.30 nastała cisza 

Noc integracji była najlepszym dniem na świecie!

[nggallery id=70]

Archiwalne wpisy: