Próbna ewakuacja

W dniu 19 września 2013r. odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja (uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły).

Uczniowie oraz nauczyciele okazali się bardzo opanowani, co widać było po spokojnym i zorganizowanym opuszczaniu szkoły oraz ustawianiu się na boisku szkolnym. Po zebraniu wszystkich raportów od nauczycieli prowadzących zajęcia przed ewakuacją, okazało się, że wszyscy uczniowie jak i personel szkoły bezpiecznie opuścili budynek.

Głównym celem ćwiczenia było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z zastosowaniem procedur dotyczących zachowania w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla ich życia lub zdrowia. Dowodził –  Pan Piotr Kujawa. Ewakuacji przyglądała się straż pożarna.

[nggallery id=312]

Archiwalne wpisy: