Puchary dla sportowców!

Z dumą komunikujemy o kolejnych sukcesach sportowców i ich nauczycieli:

W dniu 16.04.2012 r. zajęliśmy drugie miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Chłopców w Ryjewie.

A oto skład drużyny:

1.Tomasz Stradał

2. Marcin Jędrzejczak

3. Szymon Laskowski

4. Filip Lampkowski

5. Krzysztof Krakowiak

6. Kacper Rokita

7. Bartek Szutiak

8. Bartek Koczaj

9. Bartek Kluka

10. Marcin Bochyński

11. Adam Zieliński

19.04.2012 r. w SP 2 w Malborku odbyła się Międzyszkolna Olimpiada Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego. Uczniowie pisali test z wiedzy o zdrowiu, przepisów gier sportowych, wiadomości o igrzyskach. Najlepiej wypadł uczeń naszej szkoły Krzysztof Krakowiak. Następnie dzieci rywalizowały w konkurencjach sportowych. W ogólnej klasyfikacji drużyna w składzie: Krzysztof Krakowiak, Kacper Rokita, Kinga Pełka, Dominika Lewińska zajęła pierwsze miejsce! Tuz za nimi uplasowały się drużyny z SP 2       i   SP 8 – gratulujemy!

Kolejny sukces to zdobycie przez drużynę chłopców I miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców . To wspaniałe miejsce wywalczyli dla nas:

1. Krzysztof Krakowiak

2. Kacper Rokita

3. Dawid Zakrzewski

4. Adam Zieliński

5. Marcin Jędrzejczyk

6. Filip Lampkowski

7. Szymon Laskowski

8. Bartek Szutiak

9. Bartosz Kluka

10. Sebastian Sosna

Dziewczęta zdobyły też zaszczytne drugie miejsce. Ogromne brawa dla zwycięzców od całej społeczności szkolnej!!!

DSCN7062DSCN7063DSCN7068DSCN7088DSCN7090

Archiwalne wpisy: